Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Z życia Perełki

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Dziękujemy za życzenia

 

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
Pełna treść życzeń w załączniku.

Dyrekcja, nauczyciele i obsługa P-65

 
Zobacz więcej

 

Zdjęcia z domowych dokonań przedszkolaków! - Pozdrowienia od Kai

 

Dzień dobry,
pozdrawiamy ze wsi, mnóstwo czasu z przyroda dodaje nam skrzydeł.
Kaja uratowała małego ptaszka i razem z tatą pomogli mu wrócić do lasu.
Bawimy się, gramy, biegamy i gotujemy! Kaja posadziła ziemniaki i pierwsza radość z pierwszych liści / łodyg ziemniaczanych za nami!!!
Pozdrawiamy słonecznie

 
Zobacz więcej

 

Procedury związane ze wznowieniem działalności placówki

 

Szanowni Państwo,
Jak wiecie Państwo z informacji zamieszczonej na stronie internetowej przedszkola zajęcia w naszej placówce zawieszone są do 15 maja br.
Na chwilę obecną przedszkole wznowi swoją działalność 18 maja 2020 r. Zostaną wówczas przyjęte dzieci, których rodzice złożyli wcześniej deklaracje (termin upłynął 4 maja o godzinie 10:00) i równocześnie spełniają kryteria zawarte w Procedurze wznowienia działalności przedszkola (w załączniku). Osoby te proszone są o dostarczenie dokumentacji (załączniki do Procedury wznowienia działalności) w nieprzekraczalnym terminie do 14 maja, do godziny 12:00. Osoby które będą chciały skorzystać z opieki przedszkolnej od 25 maja obowiązane są do dostarczenia tych dokumentów do 21 maja do godziny 12:00. Dokumenty składać można za pomocą skanu przesłanego na adres e-mail przedszkola lub w zaklejonej kopercie dostarczonej do placówki (pudełko w wiatrołapie). Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania załączników proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu przedszkola, gdzie otrzymają komplet dokumentów do wypełnienia.
Wszystkie procedury, a także wytyczne GIS, MEN i MZ zostały wysłane do państwa poprzez wiadomość e-mail na prywatne skrzynki. Prosimy o zapoznanie się z załącznikami.
Wszystkie zmiany w funkcjonowaniu placówki, wynikające z ciągle zmieniających się decyzji organu prowadzącego, będą na bieżąco podawane do informacji rodziców poprzez stronę internetową przedszkola lub wiadomości e-mail.

 
Zobacz więcej

 

Dzień otwarty w Przedszkolu

 

We wtorek, 25 lutego zaprosiliśmy do przedszkola wspaniałych gości. Przyszli do nas rodzice i dzieci, którzy chciałyby od września stać się członkami perełkowej rodziny. Spotkanie rozpoczęło się od tańców i zabaw w sali rekreacyjnej, a potem wszyscy rozeszli się do przedszkolnych sal na wielkie oglądanie i bawienie się przedszkolnymi zabawkami.

 
Zobacz więcej

 

Spotkanie ze Strażą Miejską

 

Jak co roku przypominamy sobie zasady obowiązujące w ruchu drogowym. W tym roku również gościliśmy panów strażników, którzy w przystępny, zabawowy sposób przypomnieli dzieciom...

 
Zobacz więcej

 

O smogu krakowskim - warsztaty edukacyjne

 

Na początku stycznia dzieci z trzech grup starszych (Rekinki, Ośmiorniczki i Rybki) wzięły udział w warsztatach poświęconych zanieczyszczeniom powietrza. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami i testem wiedzy na temat ekologicznych postaw. Oby tak dalej!

 
Zobacz więcej

 

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczaniu Szlachetnej Paczki

 

W późny sobotni wieczór razem z panią Małgosią wnosiliśmy paczki do dużego pokoju, w którym pan Marek oglądał telewizor. Im więcej kartonów kładliśmy na podłodze, tym zdziwienie mężczyzny stawało się coraz większe. Najmłodszy Krzyś schował się za babcię, obserwującą wszystko z wnukami z kuchni...

 
Zobacz więcej

 


1 | 2 |
Liczba rekordów: 9; Liczba stron: 2; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Dzieci! - dumne miejcie zamiary, górne miejcie marzenia i dążcie do sławy. Coś z tego zawsze się stanie.

 
Janusz Korczak  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
przedszkole-65@wp.pl


Inspektor Ochrony Danych
Paweł Jasiołek
inspektor2@mjo.krakow.pl
Ul. Wielopole 17a
33-332 Kraków 
 

           


00133848

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...