Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Ogłoszenia

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Dotyczy 26.04.2019 - piątek

 

Szanowni Państwo, z informacji, którą dzisiaj uzyskałam od Komitetu Strajkowego, w naszym Przedszkolu akcja strajkowa będzie trwała również 26.04.2019r., jednakże rozumiejąc Państwa problemy z zapewnieniem dzieciom opieki, wspólnie z zastępcą oraz częścią nauczycieli jesteśmy w stanie zapewnić opiekę dla 100 dzieci (w kolejności przyjścia). Otwieramy zatem 4 oddziały w głównej części przedszkola (dzieci z grup Żółwików i Rozgwiazdek przebierają się więc w szatni w głównym budynku). W zaistniałej sytuacji, jako dyrektor, na którym spoczywa obowiązek zapewnienia bezpiecznego pobytu dzieci na terenie przedszkola, z powodu braku możliwości zapewnienia wszystkim dzieciom należytej opieki uznałam, że przebywanie na terenie przedszkola dzieci, bez opieki właściwej liczby nauczycieli, nadal bezpośrednio zagraża ich zdrowiu i bezpieczeństwu.
Zwracam się do Państwa z prośbą o zrozumienie w tej coraz trudniejszej sytuacji oraz zapewnienie opieki (kto jeszcze może) dzieciom w domu również i w tym dniu. Dla 100 dzieci najbardziej potrzebujących jesteśmy do dyspozycji. Bardzo Państwu dziękuję za wyrozumiałość.
z wyrazami szacunku
Barbara Baster
dyrektor P-65

 
Zobacz więcej

 

Praca przedszkola od 29 kwietnia

 

Uwaga!
W związku z odgórnym zawieszeniem akcji strajkowej od poniedziałku, 29 kwietnia 2019, przedszkole będzie pracować w normalnym trybie - 6 oddziałów.

 
Zobacz więcej

 

Ważna informacja odnośnie płatności za przedszkole

 

Z powodu dużych zaległości w płatnościach za przedszkole, prosimy rodziców, którzy zalegają z płatnością za miesiąc marzec o natychmiastową wpłatę!

 
Zobacz więcej

 

Dziękujemy za zrozumienie!

 

Drodzy Rodzice!
Spotykamy się z bardzo dużym zrozumieniem i wsparciem z Państwa strony. Dzisiejszego ranka (piątek), jeden z rodziców przyniósł nam bukiet żonkili, czym wywołał u nas łzy wzruszenia. Dziękujemy za ten piękny gest!

 
Zobacz więcej

 

Podziękowanie dla Rodziców naszych Perełek

 

Drodzy Rodzice!
Trwający strajk jest dla nas trudnym czasem, pełnym wewnętrznych rozterek. Na koniec każdego dnia liczymy że sytuacja ulegnie zmianie i będziemy mogli powitać Państwa dzieci, nasze Perełki, w drzwiach przedszkola. Wierzymy, że nawet jeśli nie zostaną spełnione nasze postulaty, sprowokujemy do innego spojrzenia na edukację i nauczycieli w Polsce.
Dziękujemy Wam, za dotychczasowe wielkie wsparcie i wyrozumiałość.
Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się ponownie z Wami i waszymi dziećmi w „Perełce”.
Nauczyciele Samorządowego Przedszkola nr 65.

 
Zobacz więcej

 

Podpisywanie umów na dyżur wakacyjny

 

Uprzejmie informuję, iż ulega zmianie termin podpisywania woli korzystania dziecka z przedszkola w miesiącu lipcu 2019r. Szczegółowe informacje zostaną podane w terminie późniejszym.
Dyrektor
Barbara Baster

 
Zobacz więcej

 

Zapisy do Przedszkola

 

Informujemy, że Karty zapisu do Przedszkola Nr 65 na rok szkolny 2019/2020 można składać w dniach: od 01 do 29 marca br. wg harmonogramu:
Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 14:00
oraz 29 marca 8:00 - 17:00
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się na stronie: Portal Edukacyjny Miasta Krakowa zakładka - Rekrutacja do przedszkoli.

 
Zobacz więcej

 


1 | 2 | 3 | 4 |
Liczba rekordów: 24; Liczba stron: 4; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Dzieci i ze­gar­ków nie można sta­le nakręcać, trze­ba im dać też czas do chodzenia.

 
Jean-Paul Sartre  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
przedszkole-65@wp.pl


Inspektor Ochrony Danych
Paweł Jasiołek
inspektor2@mjo.krakow.pl
Ul. Wielopole 17a
33-332 Kraków 
 

           


00117758

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...