Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Ślimaczki

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Warsztaty u Ślimaczków

 

W listopadzie Ślimaczki miały gości. Odwiedziły je panie, które przeprowadziły z nimi warsztaty z "Żywej pracowni". Ślimaczki stworzyły wianuszki używając gałązek, sianka i szyszek . "Żywa pracownia" rozbudziła kreatywność naszych maluchów. Dzieci były zachwycone swoimi wytworami!

 
Zobacz więcej

 

Warsztaty ceramiczne u Ślimaczków

 

W 6 listopada w grupie Ślimaczków odbyły się warsztaty ceramiczne dla dzieci. W czasie tego spotkania dzieci miały możliwość poczuć się jak w prawdziwej pracowni ceramicznej. Z pomocą Pani prowadzącej przedszkolaki dzielnie: wałkowały, ugniatały, lepiły kule z gliny...

 
Zobacz więcej

 

Popołudnia z legendą u Ślimaczków

 

Listopad to miesiąc, w którym ze względu na pogodę wiele dzieci może się nudzić. Ale na pewno nie nasze Ślimaczki! Rodzice zapewnili im świetną rozrywkę w te szare dni.

 
Zobacz więcej

 

Pasowanie u Ślimaczków

 

25.10.2017 nasze Ślimaczki zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków Perełki. Dzieci bardzo dzielnie przygotowywały się do tego ważnego dnia co zaowocowało pięknym występem.

 
Zobacz więcej

 

Miesiąc warzyw i owoców u Ślimaczków

 

W październiku nasze Ślimaczki odkrywały wartości darów jesieni. Również tych jadalnych - warzyw i owoców. Miesiąc był pracowity, ale wesoły i budzący ciekawość naszych maluchów...

 
Zobacz więcej

 

Świąteczne warsztaty u Ślimaczków

 

13 grudnia odbyły się w grupie Ślimaczków warsztaty świąteczne. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały bombki choinkowe. Była to świetna okazja do lepszego poznania się i odkrycia talentów- również wśród rodziców. ;) Spotkanie osłodziły pierniczki, które dzieci przyrządziły i ozdobiły wraz z ciociami.

 
Zobacz więcej

 

Świąteczne świeczniki i lampiony u Ślimaków

 

Nasze Ślimaczki miały przed świętami sporo pracy… Wykonanie lampionów było dla nich nie lada wyzwaniem. Najpierw przyklejali śnieżynki z papieru na słoiczkach, później malowali całe słoiczki farbą, a na koniec odklejali śnieżynki i podziwiali swoje wytwory. Świeczniki dzieci wykonały z masy solnej, pomalowały farbą i posypały brokatem co zwłaszcza dziewczynkom sprawiło wieeele radości.

 
Zobacz więcej

 


1 | 2 |
Liczba rekordów: 10; Liczba stron: 2; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Rodzice powinni starać się nie tyle o to, aby dzieciom pozostawić po sobie dobra, ale żeby dzieci pozostawić dobre.

 
św. Ignacy Loyola  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


 

           


00108175

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...