Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Ślimaczki

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Zabawy ruchowe na wesoło

 

Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w warsztatach ruchowych, które polegały na przytulaniu, przepychaniu, bujaniu, odpychaniu. Dzięki takim zabawom ruchowym dzieci rozwijały sferę emocjonalną, kształtowały świadomość własnego ciała w przestrzeni, umiejętność dzielenia przestrzeni i nawiązywania kontaktu z innymi.

 
Zobacz więcej

 

Wycieczka Ślimaczków

 

5 marca dzieci z grupy Ślimaczki wybrały się do NCK-u na spektakl "O krasnoludkach i sierotce Marysi" w wykonaniu Teatru RABCIO. Było to ich pierwsze spotkanie ze wielką sceną. Przedstawienie zaciekawiło wszystkich małych widzów. Teraz już mamy pewność, że KRASNOLUDKI są na świecie! Z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta w teatrze.

 
Zobacz więcej

 

Warsztaty artystyczne u Ślimaczków

 

Grupę „Ślimaczków” odwiedziły Ciotki Klotki czyli animatorki, które zapoznały dzieci z historią ognia i powstawania świec. Dzieci mogły oglądać, dotykać oraz wąchać różnego rodzaju świece. „Ślimaczki” uczestniczyły w ciekawych doświadczeniach z wykorzystaniem ognia, świec i wody.

 
Zobacz więcej

 

Ratownik medyczny u Ślimaczków

 

W piątek 19 października dzieci z grupy "Ślimaczki" spotkały się z niezwykłym gościem. Przyszedł do nas z wizytą tata Patryka, który jest ratownikiem medycznym. Opowiedział nam o swojej pracy, pokazał wyposażenie torby ratownika medycznego i odpowiedział na pytania dzieci. Ta wizyta z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci, oby nigdy nie musiały być pacjentem w karetce.

 
Zobacz więcej

 

Pierwsze dni w Perełce

 

W "Perełce" jak co roku grupę "Ślimaków" zasiliły dzieci trzyletnie. Za nimi dni adaptacyjne i pierwszy tydzień w przedszkolu. Dni były intensywne i pełne wrażeń. Trochę łez, niepewności, ale zdecydowanie więcej uśmiechu i ciekawości świata. Gratulujemy dzielnym maluchom oraz równie dzielnym rodzicom. Na dowód, że w przedszkolu jest wspaniale kilka zdjęć w galerii.

 
Zobacz więcej

 

Ślimaczki w grocie solnej

 

Dzieci z grupy „Ślimaczki” wybrały się na seans inhalacyjnych do Krakowskiej Jaskini Solnej. Dzieci oddychały czystym, pozbawionym krakowskiego smogu powietrzem. Mogłyoprzebywać w klimacie podobnym do morskiego. W czasie pobytu dzieci bawiły się w solnej piaskownicy, relaksowały przy muzyce, a przy okazji wzmacniały swoją odporność.

 
Zobacz więcej

 

Gość u Ślimaczków

 

Z okazji zbliżającej się 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości odwiedził nas rodzic jednego ze „Ślimaczków”, który służy w Wojsku Polskim.
Dzieci mogły zapoznać się z obowiązkami i zadaniami żołnierza...

 
Zobacz więcej

 


1 | 2 |
Liczba rekordów: 8; Liczba stron: 2; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Życzymy wszystkim cudownych i słonecznych wakacji!

 
Dyrekcja, Nauczyciele i Obsługa Perełki  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
przedszkole-65@wp.pl


Inspektor Ochrony Danych
Paweł Jasiołek
inspektor2@mjo.krakow.pl
Ul. Wielopole 17a
33-332 Kraków 
 

           


00119859

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...