Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Koniki Morskie

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Zajęcia otwarte u Koników Morskich

 

W czwartek 12 X dzieci z grupy Koniki Morskie gościły swoich Rodziców na zajęciach otwartych z edukacji matematycznej "Eksperymenty z długością". Mierzenie to temat ciekawy dla dzieci - z zaangażowaniem eksperymentowały w tej dziedzinie cały tydzień podczas realizacji tematu kompleksowego "Miara i mierzenie."

 
Zobacz więcej

 

Koniki Morskie w szkole

 

W piątek 13 X dzieciaki z grupy Koniki Morskie były gościnnie w Szkole Podstawowej nr 2. Uczestniczyły w ślubowaniu klas pierwszych. Odczucia przedszkolaków po wizycie w szkole były różne: od zachwytu do stwierdzenia, że przedszkole jest lepsze i lepiej być przedszkolakiem, niż uczniem.

 
Zobacz więcej

 

Koniki Morskie w muzeum witrażu

 

We wtorek 24 X dzieci z grupy Koniki Morskie wybrały się do Pracowni i Muzeum Witrażu. Dzieci obejrzały krótki film o tym, jak wykonuje się płytki szklane w hucie szkła.

 
Zobacz więcej

 

Koniki Morskie - Oko w oko z rybą

 

W piątek 17 XI dzieci z grupy "Koniki Morskie" wybrały się do Muzeum Przyrodniczego na zajęcia "Oko w oko z rybą" w ramach tematu kompleksowego "Woda"...

 
Zobacz więcej

 

Jesień u Koników Morskich

 

Jesień to pracowity czas dla przedszkolaków. Dzieci z grupy Koniki Morskie uczą się rozpoznawać cechy różnych pór roku. Z zapałem zbierają kasztany. W pierwszym tygodniu października wybrały się do sklepu po jabłka.

 
Zobacz więcej

 


1 |
Liczba rekordów: 5; Liczba stron: 1; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Punkt widzenia dziecka. Wszyscy go kiedyś znali, ale oddaliliśmy się od niego tak bardzo, że trudno nam znowu do niego powrócić.

 
Agatha Christie  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


           


00106270

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...