Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Koniki Morskie

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Zajęcia otwarte u Koników Morskich

 

W czwartek 12 X dzieci z grupy Koniki Morskie gościły swoich Rodziców na zajęciach otwartych z edukacji matematycznej "Eksperymenty z długością". Mierzenie to temat ciekawy dla dzieci - z zaangażowaniem eksperymentowały w tej dziedzinie cały tydzień podczas realizacji tematu kompleksowego "Miara i mierzenie."

 
Zobacz więcej

 

Wielki występ Koników Morskich

 

W środę 20 XII 2017 grupa "Koników Morskich" zorganizowała dla wszystkich dzieciaków i pracowników Perełki Jasełka. Przedstawienie opowiadało historię narodzin Jezusa. Udało się znakomicie. Na fotkach widać aktorów tuż przed premierą.

 
Zobacz więcej

 

Warsztaty u Koników Morskich

 

5 XII - warsztaty plastyczne Karteczki świąteczne. W tym dniu dzieciaki i Rodzice spędzili wspólne, pracowite popołudnie. Wykonywaliśmy karteczki na Święta Bożego Narodzenia. Efekty wspólnej pracy naprawdę niezwykłe.

 
Zobacz więcej

 

Projekt KOSMOS

 

Dzieci z grupy "Koniki Morskie" przez dwa tygodnie marca realizowały projekt edukacyjny „KOSMOS”. Głównymi celami projektu było konstruowanie wiedzy o wszechświecie, zdobywanie wiadomości na temat Układu Słonecznego, doświadczenie istnienia zjawisk fizycznych zachodzących na Ziemi...

 
Zobacz więcej

 

Koniki w Teatrze Variete

 

Dzieci z grup: Koniki Morskie i Rybki obejrzały we wtorek 12 XII 2017 przedstawienie baletowe "Śpiąca królewna" w wykonaniu aktorów Cracovia Danaza, które odbyło się na deskach Teatru Variete.

 
Zobacz więcej

 

Koniki Morskie w szkole

 

W piątek 13 X dzieciaki z grupy Koniki Morskie były gościnnie w Szkole Podstawowej nr 2. Uczestniczyły w ślubowaniu klas pierwszych. Odczucia przedszkolaków po wizycie w szkole były różne: od zachwytu do stwierdzenia, że przedszkole jest lepsze i lepiej być przedszkolakiem, niż uczniem.

 
Zobacz więcej

 

Koniki Morskie w muzeum witrażu

 

We wtorek 24 X dzieci z grupy Koniki Morskie wybrały się do Pracowni i Muzeum Witrażu. Dzieci obejrzały krótki film o tym, jak wykonuje się płytki szklane w hucie szkła.

 
Zobacz więcej

 


1 | 2 |
Liczba rekordów: 11; Liczba stron: 2; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Aby dzieci były grzeczne, muszą najpierw być szczęśliwe...

 
Oscar Wilde  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


 

           


00109669

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...