Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Żółwiki

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Zimowe eksperymenty u Żółwików

 

Żółwiki bardzo lubią eksperymentować i poznawać świat wszelkimi zmysłami. Dlatego też z wielkim zapałem brały udział w zajęciach, w których wykorzystano sztuczny śnieg i ciecz nienewtonowską. Efekty swobodnych doświadczeń widać na zdjęciach.

 
Zobacz więcej

 

Zdrowe urodzinki

 

Każda z grup ma swoje tradycje i zwyczaje związane ze świętowaniem urodzin przedszkolaków. U Żółwików jemy tort! Ale jaki?! Owocowy!
Przedszkolaki same wybierają co i w jakiej ilości chcą zjeść. I zawsze, ale to zawsze półmisek zostaje puściuteńki. Smacznie, zdrowo, urodzinowo!

 
Zobacz więcej

 

Wycieczka Żółwików

 

W zeszły wtorek Żółwiki wybrały się do Muzeum Inżynierii Miejskiej na warsztaty poświęcone magnesom i magnetyzmowi. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, dotknąć i przetestować różne rodzaje magnesów, w tym także fragment prawdziwego magnetytu.

 
Zobacz więcej

 

Podłaźniczki

 

A co to takiego, te... podłaźniczki? Żółwiki już mogą wszystkim wyjaśnić co to jest, z jakiej okazji się je robiło, jak wyglądały oraz gdzie wisiały. W trakcie warsztatów rodzinnych w grupie Żółwików każdy przedszkolak miał okazję wykonać ozdobną podłaźniczkę do zawieszenia w domu.

 
Zobacz więcej

 

Nasza Hania - skrzypaczka

 

Wśród najstarszych przedszkolaków wiele jest dzieci z pasją, które chcą pochwalić się przed kolegami swoimi zainteresowaniami i umiejętnościami. Hania uczy się grać na skrzypcach i jak to na przyszłą, światowej sławy skrzypaczkę przystało, wie już dużo na temat samego instrumentu i sposobów wydobywania z niego dźwięków.

 
Zobacz więcej

 

My się zimy nie boimy!

 

Śnieg i lekki mróz to jest to, co Żółwiki lubią najbardziej! A jak dołożyć do tego górkę i sprzęt do ślizgania, to już w ogóle pełnia szczęścia!
Tak właśnie Żółwiki spędziły ostatnie piątkowe popołudnie przed feriami!

 
Zobacz więcej

 

Żółwikowe pudełko twórczości

 

Niby zwykłe, plastikowe pudełko z pokrywką, jednak dla bardzo twórczych Żółwików, jest to prawdziwa skrzynia skarbów. Czego tam nie znajdziecie! Ruchome oczka, bibuła, sznureczki, wstążeczki, cekiny, pudełeczka, tkaniny, i mnóstwo, mnóstwo innych rzeczy, które można swobodnie pociąć, posklejać i stworzyć coś niezwykłego!

 
Zobacz więcej

 


1 | 2 |
Liczba rekordów: 12; Liczba stron: 2; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Radość i uśmiech są jak okno i drzwi, którymi może przedostać się w życie człowieka nieskończone dobro.

 
Christian Morgenstern  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
przedszkole-65@wp.pl


Inspektor Ochrony Danych
Paweł Jasiołek
inspektor2@mjo.krakow.pl
Ul. Wielopole 17a
33-332 Kraków 
 

           


00116879

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...