Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Rozgwiazdki

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Zajęcia otwarte u Rozgwiazdek

 

30 października Rozgwiazdki gościły swoich kochanych Rodziców na zajęciach otwartych o tematyce jesiennej. Zajęcia miały charakter ruchowo-plastyczny z wykorzystaniem Metody Edukacji przez Ruch Doroty Dziamskiej. Przedszkolaki przywitały Rodziców piosenką „Make a circle”...

 
Zobacz więcej

 

Zabawy sensoryczne u Rozgwiazdek

 

Pięć zmysłów mam i wszystkie znam!...to słowa refrenu piosenki którą Rozgwiazdki śpiewały przy okazji omawiania tematu „Nasze zmysły”. Dzieci wzięły udział w warsztatach sensorycznych podczas których poznały różne sposoby zaparzania herbaty.

 
Zobacz więcej

 

Wypieki Rozgwiazdek

 

We wtorek 2 października przy okazji omawiania tematu o owocach, dzieci z grupy Rozgwiazdek wspólnie przygotowały ciasto ze śliwkami. Jak się okazuje, pieczenie ciasta, to nie taka trudna sprawa. Szczególnie, gdy do pomocy jest tyle małych i zdolnych rąk.

 
Zobacz więcej

 

Rozgwiazdki i Muszelki w teatrze

 

Dnia 23 października dzieci z gr. „Rozgwiazdki” i „Muszelki” wybrały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę autokarem. Przedszkolaki odwiedziły Teatr Współczesny, gdzie obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Karolcia. Historia o niebieskim koraliku”.

 
Zobacz więcej

 

Świąteczne spotkanie u Rozgwiazdek

 

Dnia 18 grudnia dzieci z gr. Rozgwiazdek gościły w przedszkolu swoich Rodziców na warsztatach świątecznych. Dziewczynki – Śnieżynki i Chłopcy – Reniferki wprowadziły świąteczną atmosferę tańcząc ze wstążkami i dzwoneczkami do piosenki „Rudolph the red nose reindeer”.

 
Zobacz więcej

 

Dzień chłopaków u Rozgwiazdek

 

W piątek 28 września grupa „Rozgwiazdek” świętowała Dzień Chłopców! Tego dnia wszystkie dziewczynki wręczyły swoim kolegom własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami oraz upominki zakupione przez Rodziców.

 
Zobacz więcej

 

Andrzejki u Rozgwiazdek

 

Dnia 30 listopada dzieci z grupy Rozgwiazdek świętowały Andrzejki. Stosowne rekwizyty, zapach topionego wosku wywołały nastrój sprzyjający przepowiedniom. Nie zabrakło najbardziej popularnych wróżb - wróżenia za pomocą wirującej pałeczki, losowania kolorowego klucza, sprawdzanie kim się będzie w przyszłości i jak będzie miała na imię przyszła wybranka/wybranek...

 
Zobacz więcej

 


1 |
Liczba rekordów: 7; Liczba stron: 1; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Dzieci, to wysłani przez nas w świat posłańcy. Ujrzą to, czego my już nie zobaczymy...

 
Whitehead  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
przedszkole-65@wp.pl


Inspektor Ochrony Danych
Paweł Jasiołek
inspektor2@mjo.krakow.pl
Ul. Wielopole 17a
33-332 Kraków 
 

           


00116343

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...