Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Rybki

Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"

Rybki w wiosce indiańskiej

 

Pierwsza wycieczka już za nami...14 września Rybki wraz z grupą Koników Morskich wybrały się na wycieczkę rekreacyjno-integracyjną do indiańskiej wioski Arapaho w Zalasiu.

 
Zobacz więcej

 

Koniki Morskie w Arapaho

 

W czwartek 14 września dzieci z grup Koniki Morskie i Rybki pojechały na pierwszą w tym roku wycieczkę do Wioski Indian Arapaho w Zalasie. Pogoda dopisała cudowna. Wódz oraz Indianki powitali nas tradycyjnym Hough ! A potem rozpoczęły się zadania i zdobywanie indiańskich sprawności : wspinanie się na wzgórze po linie, przechodzenie pomiędzy rozpiętymi linkami, schodzenie po linie, czołganie się pod opuszczaną coraz niżej linką, zwijanie jadowitych węży, tropienie, ćwiczenia równoważne, łowienie ryb, strzelanie z łuku, rzuty do celu, chodzenie po szyszkach . Dzieciaki wysłuchały też ciekawych opowieści i legend indiańskich. Na zakończenie otrzymaliśmy zadanie utrzymania aż do poniedziałku sprawności zaznaczonych na dłoniach, aby mogły się spełnić nasze najskrytsze marzenia. Wódz obiecał, że przy następnej wizycie będzie można spróbować wypłukiwania złota i innych jeszcze atrakcji. Czyli do zobaczenia w Indiańskiej Wiosce za rok!

 
Zobacz więcej

 


1 |
Liczba rekordów: 2; Liczba stron: 1; Max. na stronie: 7Wstecz

 


 
 


Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

 
Jan Paweł II  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


           


00104875

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...