Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Ślimaczki kończą rok przedszkolny

 

 

 

 

W dniu 9 czerwca  2017 r. Ślimaczki uroczyście świętowałyZakończenie Roku Przedszkolnego przedstawiając bajkę pt. Mieszkańcy łąki. W  tym dla nas szczególnym dniu przybyli nasidrodzy rodzice aby podziwiać występy swoich pociech. Najmłodsi w przygotowanymprogramie artystycznym, w pięknych strojach wesoło prezentowały swojeumiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze, opowiadały, jakłąka przygotowuje się na nadejście Pani Wiosny oraz jakie zwierzątka jązamieszkują. W pełni zmobilizowani mali aktorzy dali z siebie wszystko ispisali się na medal. Na koniec maliartyści wręczyli swoim rodzicom niespodzianki – własnoręcznie malowane torbylniane, które mamy nadzieję przydadzą się na wspólne zakupy. Panie z grupy Ślimaczki wręczyły dzieciomdyplomy z okazji zakończenia roku przedszkolnego, życzyliśmy sobie wszyscymiłych i bezpiecznych wakacji.

Ps. Panie z grupy „Ślimaczki” serdecznie dziękująwszystkim rodzicom za wspaniałą współpracę za rok szkolny 2016/2017. I skromnieliczymy na dalszą. Życzmy wszystkim miłych, spokojnych i pełnych przygódwakacji.

Pani Dominika, Basia i Ania .

 

 

 

 

Wstecz       Odsłon: 3136

 

 
 
 
N i e   d o d a n o   j e s z c z e   k o m e n t a r z a


 
 

Dodaj komentarz    
 


Dla jutra lekceważy się to, co dziś dziecko cieszy, smuci, dziwi, gniewa, zajmuje. Dla jutra, którego nie rozumie, ani ma potrzebę zrozumieć kradnie się lata życia, wiele lat.

 
Janusz Korczak  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


 

           


00113996

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...