Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Dzień Babci i Dziadka u Delfinków

 

 

 

 

Z Dziadkiem i Babcią zabawa na sto dwa!

W dniu 19 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyłasię uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.  Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiukażdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu Delfinki również pamiętały oswoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nichprzedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali narozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromnąradość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następniewręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków(ręcznie malowane aniołki szczęścia).  Wszyscyz dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jaknajlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiechoraz łzy wzruszenia.  Następnie dzieciwraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowane z tej okazji zabawyi konkursy – m.in. : taniec z balonami, nawlekanie włóczki, upieczenie ciasta wtrakcie tańca Ciasto czy też wesoły taniec Grozik.  Mamy nadzieję, że ten dzień na długopozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!

 Dziękujemywszystkim Babciom i Dziadkom za wspaniały udział w naszym przedstawieniu orazwesołych zabawach. Życzymy sto lat w zdrowiu! Delfinki oraz panie – PaniDominika i Pani Basia

 

 

 

 

Wstecz       Odsłon: 667

 

 
 
 
N i e   d o d a n o   j e s z c z e   k o m e n t a r z a


 
 

Dodaj komentarz    
 


Dla jutra lekceważy się to, co dziś dziecko cieszy, smuci, dziwi, gniewa, zajmuje. Dla jutra, którego nie rozumie, ani ma potrzebę zrozumieć kradnie się lata życia, wiele lat.

 
Janusz Korczak  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


 

           


00114049

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...