PRZEDSZKOLE 1886
Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Dzień otwarty w Perełce

 

 

 

 

Ostatniego dnia lutego w naszym przedszkolu zjawili się niezwykli goście. Rodzice, którzy chcą zapisać swoje pociechy do naszej placówki wraz ze swymi dziećmi, które mogły poznać nasze przedszkole od środka.

Rozpoczęliśmy wspólnymi tańcami na głównej sali. Pan Piotr wraz ze swym pomocnikiem Kotkiem zaprosili dzieci do zabawy z rodzicami i sobą nawzajem. Największą frajdą okazała się chusta animacyjna. Była taka kolorowa, a piłeczki na niej tak śmiesznie skakały!

Potem przyszedł czas na rozmowy rodziców z Dyrekcją i Nauczycielami, pamiątkowe zdjęcia, oglądanie prezentacji o tym co w ciągu roku dzieje się w Perełce, duuużo zabaw dowolnych w przedszkolnych salach, trochę prac plastyczno-technicznych no i... malowanie twarzy! W przedszkolu powitaliśmy dzieci, a pożegnaliśmy pieski i kotki, a nawet paru piratów i batmanów!

Po uśmiechach na dziecięcych twarzach wnioskujemy, że spotkanie było udane i we wrześniu na pewno wszyscy będą odważni i nie będą w przedszkolnych salach czuć się nieswojo. Czego dzieciom i sobie życzymy...

 

 

 

 

Wstecz       Odsłon: 458

 

 
 
 
N i e   d o d a n o   j e s z c z e   k o m e n t a r z a


 
 

Dodaj komentarz    
 


Dziecko jest wyspą ciekawości otoczoną morzem pytań.

 
Anonim  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


 

           


00113067

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...