Z ŻYCIA PEREŁKI     |     ARCHIWUM     |     KONTAKT     |     O NAS     |     KSIĘGA GOŚCI     |     JADŁOSPIS
 
 
 
 

Warsztaty wielkanocne u Delfinków

 

 

 

 

„Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas.Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość doludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra, zima już poszła spać do morza leczw naszym sercu radość trwa…” Gdywiosna zagościła już w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzeniaświątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 20 marca 2018 roku Delfinkizaprosiły rodziców do naszego przedszkola na Wielkanocne warsztaty plastyczne.
Rodzice z dziećmi z wielkim zaangażowaniem ozdabiali drewniane kurki zjajeczkiem. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystania wszystkichdostępnych materiałów i stworzenia swoich wymarzonych prac. Wszyscy wykazalisię dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynąłbardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszystkim obecnym na warsztatach gościom,rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy WesołychŚwiąt Wielkanocnych!

 

 

 

 

Wstecz       Odsłon: 676

 

 
 
 
N i e   d o d a n o   j e s z c z e   k o m e n t a r z a


 
 

Dodaj komentarz    
 


Dla jutra lekceważy się to, co dziś dziecko cieszy, smuci, dziwi, gniewa, zajmuje. Dla jutra, którego nie rozumie, ani ma potrzebę zrozumieć kradnie się lata życia, wiele lat.

 
Janusz Korczak  

 

 
Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka"
 
Kraków
ul. Strzelców 5
31-422 Kraków
 
tel.: 12-41-27-879
www.perelkakrakow.pl
przedszkole-65@wp.pl
 
Administrator serwisu:
mkuduk@interia.pl


 

           


00114049

Mirosław Kuduk © 2010
  Proszę czekać ...  
 
  Proszę czekać ...